Kampanyalar

Güncel Tanoto FordTrucks Kampanyaları

Çift katlı baskı balataya kazançlı geçiş! Çift katlı baskı balata 3.200 TL yerine sadece 2.000 TL

Euro 6 motora sahip Ford Trucks 3542 ve 4142 İnşaat Serisi modelleri için baskı balata değişimi kampanyası şimdi çok avantajlı fiyatlarla yetkili servislerimizde. Bu büyük değişim fırsatını kaçırmayın, çift katlı baskı balataya geçin.

Checkup Kampanyası

Kampanya 28.02.2018 tarihibe kadar tüm Ford Trucks Yetkili servislerde geçerlidir. Ücretsiz Check-up kampanyasında; araçta kullanılan tüm sıvıların, klima gazının, frenlerin, lastiklerin, silecek süpürgesinin, mekanik ve elektrik aksamların kontrolleri gerçekleştirilecektir. Check-up kampanyası araçların bakımları yerine geçmez. Ford Otosan kampanyanın içeriğini değiştirme veya iptal etme hakkını saklı tutar.

Baskı balata değişiminde, hedef kazanç!

Kampanya 31.03.2018’e kadar kampanyaya dâhil  Ford Trucks Yetkili Servisi Tanoto'da geçerlidir. Kampanya kapsamında tavsiye edilen başlangıç baskı, balata ve bilya kitleri 999 TL+ KDV’dir. Güncel baskı, balata ve bilya kit opsiyonları, içerikleri ve fiyatları için Ford Trucks Yetkili Servisi Tanoto'ya başvurunuz. Kampanya kapsamında Ford Otosan değişiklik yapma veya kampanyayı iptal etme hakkına sahiptir. *Fiyatlara KDV dâhil değildir.

Bakım Paketleri

Kampanya 31.12.2018’e kadar, kampanyaya dahil olan  Ford Trucks yetkili servisi Tanoto'da geçerlidir. Kampanya kapsamında oluşturulan bakım paketlerinde kullanılan orjinal yedek parçalarda tavsiye edilen müşteri satış fiyatı üzerinden %30, tavsiye edilen işçilik birim fiyatında ise %40 indirim uygulanmaktadir. Kampanya kapsamında Ford Otosan değişiklik yapma veya kampanyayı iptal etme hakkına sahiptir. Güncel bakım paketleri opsiyonları içerikleri ve fiyatları için yetkili servisinize başvurunuz.

Ford Trucks ile gittikçe kazanın!

Kampanya 31.12.2018 tarihine kadar geçerlidir ve tüm Ford Trucks modellerini kapsar. Belirtilen indirimler, kampanyaya dahil olan Ford Trucks yetkili servisi Tanoto'da yapılacak mekanik onarım, yol yardım ve periyodik bakım kapsamında açılan iş emirlerinde geçerlidir. Başka kampanyalarla birleştirilemez. Ford Otosan indirimi sadece araca takılan orijinal yedek parça ürünlerinde geçerli olacaktır. Ford Otosan program süresince indirim oranlarını değiştirme ve program iptal etme hakkını saklı tutar.

Ford Trucks Servis Bakım Paketleri Polar Hediyeli!

racınızın yola sorunsuz devam etmesini sağlayan Ford Trucks Bakım Paketleri büyük indirim avantajıylaFord Trucks Tanoto Yetkili Servisimizde. Siz de fiyat artışından etkilenmeden aracınıza bakım yaptırın, hem maliyetlerinizi önden hesaplayın, hem de aracınızın performansını artırarak yollara kazanmak için çıkın. *Kampanya 31.12.2018’e kadar geçerlidir,stoklarla sınırlıdır.Randevu almak için 0312 397 42 42 numarayı arayınız.

Garanti Dışı Araç Servis Mekanik Bakımından Kazanarak Çıkın!

Son Katılım Tarihi: 31 Mart 2018 

Reman Enjektör Kampanyası

Enjektörünüzü tamir ettirmek yerine, Ford Trucks Yetkili Servisi Tanoto'ya gelin, 2 yıl garantili reman enjektör alarak yeni enjektör performansına sahip olun. Hem ileride yaşanabilecek sorunların önüne geçin, hem de kazançlı bir seçim yapın. Yenileştirilmiş Ürün Avantajları Bosch yenileştirilmiş enjektörler, kullanılmış enjektörlerin orijinal parçalar ile üretim şartlarında ve üretim toleranslarında yeni hale getirilmesini garanti altına alır. Orijinal parça kullanılmamış ve/veya düşük kaliteli tamirlerin araç üzerindeki etkileri aşağıdaki gibi gözlemlenmiştir. • Motor gücünün azalması • Yakıt tüketimi artışı • Motorun sarsıntılı çalışması • Emisyon artışı • Emisyon sistemlerinde artan yük • Motor çalışma problemleri • Motor hasarı

Yol Yardım Hizmeti

Söz konusu hizmetler, aracın Ford Trucks Yetkili Servisi'ne çekilmesi ve aynı gün içinde onarılamaması durumunda sağlanır. Uçak bileti, ekonomi sınıfı olup otobüs yolculuğunun 6 saatten uzun olması durumunda ve aracın ruhsatında belirtilen sürücü dâhil koltuk sayısı kadar yolcu için sağlanır. Taksi hizmeti her yol yardım hizmetinde 1 defa ve maksimum 150 TL’ye kadar ve uygunluk durumuna göre sağlanır. Konaklama, arıza yerinin, sürücünün ikametgâhından en az 80 kilometre uzakta olması hâlinde, aracın ruhsatında belirtilen sürücü dâhil koltuk sayısı kadar yolcu için arıza yerinde veya en yakın lokasyondaki dört veya beş yıldızlı ya da eşdeğer bir otelde en fazla tam pansiyon olacak şekilde ve en çok iki gün süreyle konaklama olanağı sağlanır. Konukların otel konaklaması esnasındaki ekstra harcamaları (mini bar, spor salonu, spa, kuaför vb.) bu hizmetin kapsamına dâhil değildir. Detaylar Ford Trucks Yetkili Servisi Tanoto'da!

Boya Kaporta

Kampanya 31.12.2018’ye kadar, kampanyaya dahil olan tüm Ford Trucks yetkili servislerinde geçerlidir. Kampanya boya&kaporta olarak açılan iş emirlerinde kullanılan orjinal yedek parça alımlarında tavsiye edilen müşteri satış fiyatları üzerinden %40’a varan indirimler sağlar. Başka kampanyalar ile birleştirilemez. Ford Otosan kampanyada değişiklik yapma veya kampanyayı iptal etme hakkına sahiptir. Kampanyada geçerli olan güncel indirim oranlarını ve kampanya hakkında detaylı bilgi almak için Ford Trucks yetkili servislerine başvurunuz.