Kampanyalar

Güncel Tanoto FordTrucks Kampanyaları

3533M ve 3233M Kampanyası

Onların harcında kazanç var! Ford Trucks 3533M ve 3233M hem çok güçlü, hem de çok dayanıklı. Ve şimdi Koç Finans'a özel 200.000 TL'ye 36 ay, %1,09 faiz oranlarıyla Ford Trucks yetkili satıcısı Tanoto'da Kaçırmayın!

Ekoservis Paketi'nde büyük fırsat!

Aracınıza iyi bakıyoruz. Garanti süresi dolmuş aracınız için, içiniz rahat olsun. Yağ ve filtre değişimi şimdi 499 TL'den başlayan fiyatlarla bayimizde. Üstelik işçilik de dahil!

Ford Trucks Mayıs Kampanyası

Başka bahara değil, bu bahara! Ford Trucks Mayıs ayında da kazandırıyor. 1842T Çekici ve 6x2 Yol Kamyonları 200.000 TL'ye 24 ay vade ve %1,09 faiz oranıyla Tanoto'da sizi bekliyor. Mayıs ayı bitmeden hemen gelin, kazançlı çıkın. Üstelik çekicide cazip takas fırsatları da var. Ford Trucks Mayıs Destekli Kredi Kampanyası: 200.000 TL / 24 ay / %1,09 (İş Bankası) 1842T Çekici, 6x2 420PS Yol Kamyonu, 6x2 330PS LR,HR Yol Kamyonu Takas Kampanyası: 7.500 TL Geçerli araçlar: 1842T Çekici 

TruckMarket Kampanyası

Belirtilen aylık %0,81 kampanya faizi, tüzel kişilerin ticari amaçlı araç alımlarının konu olduğu 120.000 TL tutarlı ve 36 ay vadeli FordFinans kredilerinde geçerlidir. Belirtilen faiz oranına karşılık gelen aylık taksit tutarı 4.012,94TL'dir. Bu kredi tutarı, taksit tutarı ve vade için; bir kereye mahsus ve peşin olarak tahsil edilen 1260 TL dosya masrafı ve vergiler dahil edildiğinde FordFinans kredisinin aylık toplam maliyet oranı 1,1702%; yıllık toplam maliyet oranı 14,0419% olmaktadır.

Beton Fuarı'na Özel CMS Kampanyası

Kampanya Süresi 25 Nisan 2018 – 31 Mayıs 2018 Kimler Faydalanabilir? Beton Fuarı’na ziyarete gelen kişiler arasında, standımıza uğrayıp online bilgi formunu doldurarak kampanyaya katılan kişilerin cep telefonlarına gönderdiğimiz şifreyle 25 Nisan -31 Mayıs tarihlerinde 0 model İnşaat Serisi araçlarından (damper, mikser, pompa) satın alan kişiler kampanyadan faydalanabilirler. - Kampanyadan hem gerçek müşteriler ( bireysel) hem de tüzel kişiler( kurumsal) faydalanabileceklerdir. - Sadece 2018 Beton Fuarı’na gelip form dolduran kişiler kampanyaya katılabilir. Sunulan Fayda 25 Nisan – 31 Mayıs 2018 tarihleri arasında fuardan ya da bayiden sıfır model inşaat serisi araç alanlara 3. yıl uzatılmış garanti hediye edilecektir. Kampanya Koşulları - Kampanya, diğer kişiye özel kampanyalarla birleştirilemez. - 25 Nisan’dan önce inşaat serisi veya başka serilerden araç alan kişiler kampanyadan faydalanamaz. - Kampanyadan faydalanacak kişiler, fuara gelip, stand üzerindeki Ipad’lerde yer alan bilgi formunu doldurmak zorundadır. - Kampanyanın geçerlilik tarihleri dışında araç alan kişiler bu kampanyadan faydalanamaz. Kampanya İşleyişi  - Cep telefonuna gönderilen SMS’lerde yer alan kodlarla araç alan kişiler, bayideki yetkili kişilere kodları iletmelidir.

Ford Trucks Net

Sevdiklerinize bağlanmanın yolu, Ford Trucks Net! Ücretsiz kabin içi internet bağlantısı yeni Ford Trucks Çekici Serisi’nde. Teknolojik özelliklerle dolu yeni Ford Trucks Çekici Serisi, kabin içi internet bağlantısını herkesten önce sürücülerle tanıştırıyor. Ford Trucks Net internet paketiyle artık nerede olursanız olun sevdiklerinizle görüntülü arama yapabilir, dilediğiniz programı takip edebilirsiniz. Üstelik hem 1 sene ücretsiz* hem de 4.5G hızıyla.

Yolunuza Sağlık Hizmeti

Ford Trucks sağlığınız için yanınızda! Ford Trucks Yolunuza Sağlık Paketi, acil durumlarda sizinle birlikte. İçiniz hep rahat olsun diye artık yoldayken sağlığınızla ilgili her durumda, acil olan veya danışmak istediğiniz her türlü konuda Ford Trucks Yolunuza Sağlık Hizmeti hep sizinle. 7/24 istediğiniz an, istediğiniz noktadan ulaşabileceğiniz bu hizmetle, sizin de içiniz rahat, bizim de. Üstelik siz çok uzaklarda işinizin başındayken, gözünüz arkada kalmasın diye Ford Trucks ailenizi de yalnız bırakmıyor! Ford Trucks Yolunuza Sağlık Hizmeti’nden sizinle aynı adreste ikamet eden aileniz de faydalanabiliyor. Tıbbi Danışmanlık Hattı: 444 12 12 Ford Trucks Her yükte birlikte

Boya Kaporta Kampanyası

Kampanya 31.12.2017’ye kadar, kampanyaya dahil olan tüm Ford Trucks yetkili servislerinde geçerlidir. Kampanya boya&kaporta olarak açılan iş emirlerinde kullanılan orjinal yedek parça alımlarında tavsiye edilen müşteri satış fiyatları üzerinden %40’a varan indirimler sağlar. Başka kampanyalar ile birleştirilemez. Ford Otosan kampanyada değişiklik yapma veya kampanyayı iptal etme hakkına sahiptir. Kampanyada geçerli olan güncel indirim oranlarını ve kampanya hakkında detaylı bilgi almak için Ford Trucks yetkili servislerine başvurunuz.

Çift katlı baskı balataya kazançlı geçiş! Çift katlı baskı balata 3.200 TL yerine sadece 2.000 TL

Euro 6 motora sahip Ford Trucks 3542 ve 4142 İnşaat Serisi modelleri için baskı balata değişimi kampanyası şimdi çok avantajlı fiyatlarla yetkili servislerimizde. Bu büyük değişim fırsatını kaçırmayın, çift katlı baskı balataya geçin.

Ford Trucks ile gittikçe kazanın!

Ford Trucks Yetkili Servisi Tanoto'da yapacağınız orjinal yedek parka kullanımlı işlemler, bir sonraki servis işlemlerinde %30’a varan indirim avantajına dönüşüyor. Ayrıntılar Ford Trucks yetkili servisi Tanoto'da. Ford Trucks Her Yükte Birlikte 

Bakım Paketleri

Ford Trucks Her Yükte Birlikte

Yol Yardım Hizmeti

Her yerde yanınızdayız! Ford Trucks Yol Yardım Hizmeti, seyir halindeyken oluşabilecek sorunlar için yerinden servis hizmeti veriyor, gerekirse sizi otelde ağırlıyor, uçak biletinizi temin ediyor. Siz de nerede olursanız olun Yol Yardımı Hizmeti’ni arayın, hem yola sorunsuz devam edin, hem de durmadan kazanın. Söz konusu hizmetler, aracın Ford Trucks Yetkili Servisi Tanoto'ya çekilmesi ve aynı gün içinde onarılamaması durumunda sağlanır. Uçak bileti, ekonomi sınıfı olup otobüs yolculuğunun 6 saatten uzun olması durumunda ve aracın ruhsatında belirtilen sürücü dâhil koltuk sayısı kadar yolcu için sağlanır. Taksi hizmeti her yol yardım hizmetinde 1 defa ve maksimum 150 TL’ye kadar ve uygunluk durumuna göre sağlanır. Konaklama, arıza yerinin, sürücünün ikametgâhından en az 80 kilometre uzakta olması hâlinde, aracın ruhsatında belirtilen sürücü dâhil koltuk sayısı kadar yolcu için arıza yerinde veya en yakın lokasyondaki dört veya beş yıldızlı ya da eşdeğer bir otelde en fazla tam pansiyon olacak şekilde ve en çok iki gün süreyle konaklama olanağı sağlanır. Konukların otel konaklaması esnasındaki ekstra harcamaları (mini bar, spor salonu, spa, kuaför vb.) bu hizmetin kapsamına dâhil değildir. Detaylar Ford Trucks Yetkili Servisi Tanoto'da.

Baskı Balata Değişim Kampanyası

Euro5 araçlarınızın eski baskı, balata ve bilyalarını, yenileriyle Ford Trucks Yetkili Servisi Tanoto'da’ değiştirin, hem indirimden yararlanın, hem de aracınız yolda sorunsuz ilerlesin.Kampanya 31.12.2017’ye kadar kampanyaya dâhil olan tüm Ford Trucks Yetkili Servisleri’nde geçerlidir. Kampanya kapsamında tavsiye edilen başlangıç baskı, balata ve bilya kitleri 999 TL+ KDV’dir. Güncel baskı, balata ve bilya kit opsiyonları, içerikleri ve fiyatları için Ford Trucks Yetkili Servislerimize başvurunuz. Kampanya kapsamında Ford Otosan değişiklik yapma veya kampanyayı iptal etme hakkına sahiptir. *Fiyatlara KDV dâhil değildir.

Ford Trucks Servis Bakım Paketleri Polar Hediyeli!

racınızın yola sorunsuz devam etmesini sağlayan Ford Trucks Bakım Paketleri büyük indirim avantajıylaFord Trucks Tanoto Yetkili Servisimizde. Siz de fiyat artışından etkilenmeden aracınıza bakım yaptırın, hem maliyetlerinizi önden hesaplayın, hem de aracınızın performansını artırarak yollara kazanmak için çıkın. *Kampanya 31.12.2018’e kadar geçerlidir,stoklarla sınırlıdır.Randevu almak için 0312 397 42 42 numarayı arayınız.

Garanti Dışı Araç Servis Mekanik Bakımından Kazanarak Çıkın!